Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 416 Ürünler.
Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği Uzun Dalga FPA 400x300 / 17μm VOx
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C (Özelleştirilebilir) |
MegaPixel 1280x1024 Çözünürlük 12μm Piksel Boyutu Kapansız Çalışma ile Soğutulmamış LWIR Termal Kamera çekirdeği
| Çözünürlük: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Düşük 330 mW Güç Tüketimi için 256×192 Çözünürlük ve 12μm Piksel Aralığı ile Mini212G2 Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 256×192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C |
Soğutmasız Termal Kamera Modülü 640x512 12μM Uzun Dalga Kızılötesi
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Vücut Sıcaklığı Taraması için Soğutmasız LWIR Termal Kamera 384x288 17μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Vücut Sıcaklığı Taraması Soğutmasız Termal Kamera Modülü 384x288 17μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
İzleme soğutulmamış termal kamera modülü LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Hızlı Entegrasyon için 640x512 12μm Kızılötesi Termal Kamera Modülü PLUG612R LWIR
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
384x288 Akıllı Alarmlı 17μm Araç Üstü Termal Kamera
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
400x300 Ateş Tarama Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

