Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 416 Ürünler.
COIN612R Termal Görüntüleme Çekirdeği, Drone için HD Termal Kamera
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
384x288/17μm Akıllı Alarm Özellikli Araç Üzerine Monte Edilen Termal Kamera
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Düşük Güç Tüketimi için 256x192 Çözünürlüklü ve 12μm Piksel Boyutlu Mikro Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C |
384x288 17μm Soğutmasız IR Dedektörlü Araç Üstü Termal Kamera
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
-20°C~+550°C Sıcaklık Ölçümü için 256×192 Çözünürlük ve 12μm Piksel Aralığı ile Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 256×192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C |
384x288 çözünürlük 12μm piksel boyutu Kapaksız tasarım LWIR soğutulmamış termal kamera modülü
| Çözünürlük: | 384x288 /12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
120×90 Çözüm 12μm Piksel Boyutu Evrensel Kontrol Arayüzleri ile Soğutulmamış LWIR Termal Kamera Modülü
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
|---|---|
| Objektif (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
Soğutulmamış 640x512 Termal Kamera Modülü 12μm Drone için Tipik NETD 40mk
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
256x192 çözünürlüğü 12μm piksel pitch ve 330mW güç tüketimi ile soğutulmamış LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 330mW |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
-20°C~150°C/0~550°C sıcaklık ölçüm aralığı olan LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

