Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 414 Ürünler.
PLUG612R Yangınla Mücadele Kurtarma için Soğutmasız Drone Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
1280x1024 LWIR 30mm - 180mm Zoom Lensli Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
Soğutulmamış 640x512/12μm Termal Kamera Modülü Hafif Ağırlık
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| NETD: | <40mK |
Drone için tipik soğutulmamış termal kamera modülü 640x512 30Hz NETD 40mk
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yangınla Mücadele için Kompakt LWIR Drone Termal Kamera Soğutmasız 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
384x288 / 12μm Pürüzsüz Görüntüleme için Soğutulmamış LWIR Isı Kamera Çekirdekleri
| Çözünürlük: | 384x288 / 12μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 50 Hz |
| Tipik NETD: | ≤30mK |
Ateş Tespiti için Termal Kamera Soğutmasız LWIR Termal Modül 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yüksek Hassasiyetli Kızılötesi Termal Kamera Modülü Çekirdek NETD
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
DVP Arayüzü Kızılötesi Termal Kamera Modülü 120x90 8~14μm
| Spektral aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Çözünürlük: | 120x90 |
Yaban Hayatı Gözlemi İçin Soğutmasız Mikrobolometre Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

