Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 414 Ürünler.
Yüksek Hassasiyetli LWIR Termal Kamera Çekirdeği Soğutmasız NETD 30mk 8~14μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Endüstriyel Termografi LWIR Termal Kamera Modülü Soğutmasız 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Manual 4V ~ 6V sabit odaklı termal kamera çekirdeği Athermal 19mm/24mm
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640 × 512 |
| Sabit Odaklı Atermal: | 19 mm/24 mm |
256x192 çözünürlük 12μm Piksel Pitch Termografi Yetenekli Soğutulmamış LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Sabit Performans 384x288 Çözünürlük 12μm Piksel Pitch Çapraz Tasarım Soğutulmamış Termal Kamera Çekirdek
| Çözünürlük: | 384x288 / 12μm |
|---|---|
| Tipik NETD: | ≤30mK |
| Dijital Kare Hızı: | 50 Hz |
Yükselmiş Cilt Sıcaklığı Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR 400x300 / 17μm ile Ateş Algılama için Soğutmasız Termal Kamera
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
50mK Drone Termal Kamera Çekirdeği 640x512 12µm Düşük Güç Tüketimi
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Güvenlik İzleme İçin Büyük Dizi Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği 1280x1024 12μM
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
1~8X Sürekli Zumlu PAL/NTSC Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |

