Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 414 Ürünler.
HD Soğutmalı Termal Görüntüleme Modülü 1280x1024 12μM Uzun Menzilli İzleme
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
VOx Soğutmasız kızılötesi Kamera Modülü LWIR Yüksek Çözünürlük 1280x1024
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512 Kontrol için Drone'lara Entegre Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Tip: | Drone için Termal Kamera |
| NETD: | ≤40mK |
Yüksek duyarlılıklı termal güvenlik kamerası soğutulmamış kızılötesi modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
1280x1024 MCT MWIR Soğutulmuş Termal Kamera Modülü 1~100Hz kare hızı ile
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
1280x1024 12μm Soğutmalı IR Kamera Modülü Çekirdek Uzun Menzilli Algılama
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
Termal Kamera Çekirdek Soğutulmuş IR Kamera Modülü 320x256/30μm Gaz Sızıntı Algılama
| Tip: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Spektral Aralık: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
| Boyut: | 155x67x80mm |
Net Termal Görüntüleme için 640x512 Çözünürlük 12μm Piksel Boyutuna sahip iSE612 Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği
| tip: | Soğutmasız Kızılötesi Çekirdek |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Tipik Güç Tüketimi: | 0,8W@50Hz@23±3°C |
OEM Küçük Boy Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Çekirdeği 256x192 12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Mini Boyut TIMO112 120x90 Çözünürlük ve 12μm Piksel Pitch ile Soğutulmamış Kızılötesi Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 120x90 |
|---|---|
| Objektif (HFOV/FL): | 50°/ 1,6 mm |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

