Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 416 Ürünler.
UAV / Drone Yükleri için Soğutmasız 640x512 / 12μm Termal Görüntüleme Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Tipik NETD: | ≤40mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
256x192 çözünürlüğü ve 8~14μm spektral aralığı için 12μm piksel pitch ile soğutulmamış LWIR Kızılötesi Termal Modülü
| Kare Hızı: | Termografi: 25Hz, Görüntüleme: 50Hz |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192 |
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
400x300 Kızılötesi Dedektörlü Soğutmasız FPA Termal Görüntüleme Kamerası Çekirdeği
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Küçük Boy Uzun Dalga Termal Görüntüleme Çekirdeği 400x300 COIN417G2
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Hızlı Entegrasyon için Yüksek Hassasiyetli MCT MWIR Kamera Çekirdeği 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm |
Sağlık İçin Hızlı Entegrasyon Termal Görüntüleme Kamera Modülü 384x288 17μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,85 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
İHA Yükleri için Soğutmasız Kızılötesi Termal Kamera Modülü Çekirdek 25Hz 30Hz
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
ADAS için açık görüntü kızılötesi termal kamera modülü çekirdeği 640x512/17μm
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
Yaban Hayatı Gözlemi için Uzun Dalga 640x512 12μm Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
TWIN612 Termal Görüntüleme Modülü ±2℃ Veya ±2% Doğrulukla Keskin ve Net Görüntüler
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

