Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 416 Ürünler.
1280x1024 Soğutulmamış LWIR Termik Kamera Çekirdekleri 12μm Piksel Pitch ve 30~180mm Lens
| Dijital Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz |
|---|---|
| Tipik NETD: | ≤30mK |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
LWIR Termal Gece Görme Kamerası 384x288 17μm Termal Kamera çekirdeği
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Yüksek Duyarlılık MCT MWIR Yakınlık Kurulu ile Kızılötesi Kamera Çekirdekleri
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm |
Sağlık Hizmetleri İçin Hızlı Entegrasyon Termal Görüntüleme Kamera Modülü 384x288 17μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Ultra-minyatür SWaP-C uygulamaları için 120x90 çözünürlüğü ve 12μm piksel pitch'li minyatür VOx FPA Termal Görüntüleme Kamera Çekirdek
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25 Hz |
| Çözünürlük: | 120x90 |
Dış Mekan Algılama için 25mm Lens Soğutmasız LWIR Termal Modül 640x512 12μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Gece Gözlemi için 256x192 Çözünürlük 12μm Piksel Boyutu Soğutmasız Kızılötesi Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Drone'lar İçin Soğutmasız Termal Modül 640x512 12μM Kare Hızı 30Hz
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Radiometrik Soğutulmamış Isı Görüntüleme Modülü 640x512 Drone için 8 ~ 14μm spektral aralığı
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
UAV Yükleri için Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü Küçük Boyutlu 640x512 12uM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

