Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 414 Ürünler.
Uzun Menzilli Algılama Soğutmalı IR Dedektör Modülü Çekirdek 1280x1024 12μM
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
Uzun Menzilli Algılama Soğutmalı IR Dedektör Modülü Çekirdek 1280x1024 12μm
| Yüksek tanımlı: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Kare oranı: | 50Hz/100Hz |
Uzun Menzilli İzleme için Soğutmalı IR Dedektör Modülü Çekirdeği 1280x1024 12μM
| Yüksek tanımlı: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Kare oranı: | 50Hz/100Hz |
1280x1024 12μm Soğutmalı Kamera Modülleri Çekirdekler
| Teknoloji: | MCT / HgCdTe |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x1024 / 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
LWIR 640x512 12μm ile Esnek Soğutmasız Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut: | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik Güç Tüketimi: | <0,75W |
LWIR 400x300 Termal Görüntüleme Güvenlik Kamera Modülü Soğutmasız
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
| Kare oranı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
İsteğe bağlı lensli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik izleme kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Yüksek Kare Hızı MWIR Termal Görüntüleme Modülü Soğutmalı HgCdTe 640x512 15μm
| Tip: | Soğutmalı Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | MCT/HgCdTe |
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
640x512 12um Termal Görüntüleme Modülü 8μm 14μm NETD <40mK
| Sensör: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizileri |
|---|---|
| Kare oranı: | 50Hz |
| Uzantı bileşenleri: | VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink |

