Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 416 Ürünler.
9.1 / 13 / 19mm Lensli Ultra Kompakt Soğutmasız Termal Modül
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
İHA Yükleri İçin Özelleştirilmiş Soğutmasız Termal Görüntüleme Kamera Çekirdeği 0.7W
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yüksek Sıcaklık Doğruluğu ±2°C ile Soğutmasız VOx Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Ultra Net Soğutmalı MWIR Kamera Çekirdeği
| İçin kullanılır: | Gözetleme Kamerası |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
| Kare Hızı: | 50Hz/100Hz |
Uzun Menzilli İzleme için Ultra Clear 1280x1024 12μm Soğutmalı Termal Modül
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm (MW) |
|---|---|
| İçin kullanılır: | Gözetleme kamerası |
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
1280x1024 Çözüm 12μm Piksel Boyutu Tüm Hava İzleme için Soğutulmamış LWIR Kızılötesi Kamera Modülü
| İçin kullanılır: | Gözetleme Kamerası |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz |
Uzun Menzilli İzleme için Ultra Clear 1280x1024 12μm Soğutmalı Termal Modül
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm (MW) |
|---|---|
| İçin kullanılır: | Gözetleme Kamerası |
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
1280x1024 12μm Soğutmalı IR Kamera Modülü Çekirdek Uzun Menzilli Algılama
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
RS422 %99,5 Piksel Hızı Soğutmalı Ir Dedektör Modülü Çekirdek 1280x1024 12μM
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
Uzun Menzilli İzleme IR Soğutmalı Kamera Modülü Çekirdek 1280x1024 12μM
| Yüksek tanımlı: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Kare oranı: | 50Hz/100Hz |

