Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 414 Ürünler.
256x192 çözünürlüğü, 12μm Piksel Pitch ve Odaklama Serbest Tasarımı ile Soğutulmamış LWIR Isı Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Odak modu: | Ücretsiz odaklanın |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR 640x512 / 12μm Kızılötesi Dedektör Sensörlü Hafif ve Esnek Soğutmasız Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut (mm): | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik güç tüketimi: | <0,75W |
384×288 Çözüm 17μm Piksel Boyutu İnsan Vücut Sıcaklığı Taraması için Kızılötesi Isı Görüntüleme Çekirdek
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50 milyon |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
640x512 Çözünürlük 12μm Pixel Pitch Kızılötesi Kamera Modülü, Açık Isı Görüntüleme
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Görüntü Algoritması: | NUC/DRC/DNS/DDE/SFFC |
HgCdTe Soğutmalı IR Dedektörü MWIR 1280x1024 12μm Entegre Dewar Soğutucu Grubu
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Bina Denetimi IR Kamera Modülü Termal Görüntüleme Çekirdeği 640x512 / 17μm
| Teknoloji: | kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Boyut: | 44,5x44,5x36,6 mm |
Soğutulmamış ısı görüntüleme güvenlik kamerası çekirdeği LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Soğutulmamış Termal Güvenlik Kamera Modülü LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
400x300 Çözünürlük 12μm Piksel Aralığı Vanadyum Oksit Soğutmasız Kızılötesi Dedektör LWIR Sensör
| tip: | Mikrobolometre |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 |
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |
LFM330Z5 320x256 Çözünürlüklü, 30µm Piksel Aralıklı ve 20mK NETD Soğutmalı Kızılötesi Dedektörlü Gaz Kaçağı Dedektörü
| Tip: | Soğutmalı IR Sensörü |
|---|---|
| Teknoloji: | kızılötesi |
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |

