Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 416 Ürünler.
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
MWIR MCT Kızılötesi Isı Görüntüleme Modülü 1280x1024/12μm
| Tip: | MWIR Kamera Modülü |
|---|---|
| IR Dedektörü: | Soğutmalı Dedektör |
| Çözünürlük: | 1280x1024 / 12μm |
GAVIN615L Soğutmalı Termal Görüntüleme Modülü T2SL LWIR Kolay Entegrasyon
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| Yüksek Hassasiyet: | ≤25mK |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
LWIR 400x300 Termal Görüntüleme Güvenlik Kamera Modülü Soğutmasız
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
| Kare Hızı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Güvenlik Kamera Modülü 400x300
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
| Kare oranı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |

