Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 414 Ürünler.
Soğutulmamış LWIR Termal Görüntüleme Modülü 400x300/17um Termografi ile
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
HD 1280x1024 12μm Soğutmalı IR Dedektör
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
PLUG-R Termografili Soğutmasız LWIR Radyometrik Kızılötesi Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz |
| NETD: | <30mK |
Elektrik Gücü Denetimi için Drone Kızılötesi Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Tipik NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Sıfırlanmamış LWIR Isı Görüntüleme Kamera Modülü 256x192 Çözünürlük 12μm Pixel Pitch
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~+550°C |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
1280x1024 12μm, yangın söndürme için kapansız çalışma ile soğutulmamış termal görüntüleme kamera modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| Kamera Lensi: | Çoklu Mevcut |
| Dijital Yakınlaştırma: | 1X/2X/4X/8X |
Tıbbi Muayene için 640x512 12μM Kızılötesi Dedektörler LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Hızlı Entegrasyon için 1280x1024 / 12μm MCT IR Dedektör Soğutmalı AD Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| Yüksek Hassasiyet: | NETD≤20mK |
| Güç Tüketimi: | 9W |
Güvenlik Kamerasına Entegre HD Soğutmalı MWIR Kızılötesi Dedektör
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
|---|---|
| Başvuru: | Sistem Entegrasyonu |
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
İHA Yükleri İçin Soğutmasız Kızılötesi Kamera Modülü 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |

