Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 416 Ürünler.
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Yüksek Kare Hızı MWIR Termal Güvenlik Kamera Modülü Soğutmalı HgCdTe 640x512 15μm
| Tip: | Soğutmalı Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | MCT/HgCdTe |
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
120×90 çözünürlüklü wafer seviyesindeki kızılötesi dedektörü ve USB2.0 arayüzü ile taşınabilir termal görüntüleme modülü
| tip: | Takılabilir Termal Kamera |
|---|---|
| Spektral tepki: | 8~14μm |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
100Hz kare hızı MWIR Isı Görüntüleme Modülü Soğutulmuş HgCdTe 640x512/15μm
| Tip: | Soğutmalı Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | MCT/HgCdTe |
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
1280x1024 12μm Soğutmalı IR Kamera Modülü Çekirdek Uzun Menzilli Algılama
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
384x288 çözünürlük 17μm Piksel Pitch Araç Termal Görüntüleme Kamera Modülü 37°x28° Görme Alanı ile Sürüş Yardımcısı
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
640×512 Resolution 15μm Pixel Size Optical Gas Imaging Camera with 3.2-3.5μm Spectral Range for Gas Leak Detection (gaz sızıntısı tespiti için 3.2-3.5μm spektral aralığı olan 15μm piksel boyutlu optik gaz görüntüleme kamerası)
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Soğutma süresi (23°C): | ≤5 dk@12V |
| Dedektör Çözünürlüğü: | 640x512 |
Hızlı Entegrasyon Soğutmalı IR Kamera Çekirdeği EYAS1212 Mega Piksel 1280x1024 / 12μM
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |
PLUG612 Soğutmasız LWIR Kamera Çekirdeği 640x512 12μm Net Termal Görüntüleme ile
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Tipik Güç Tüketimi: | <1,2W |
Hızlı Entegrasyon Soğutmalı IR Kamera Çekirdeği EYAS1212 Mega Piksel 1280x1024/12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |

