Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ mct ] eşleşme 156 Ürünler.
1280x1024 12μm Soğutmalı Kızılötesi Dedektör ve Entegre Dewar Soğutucu Grubu
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
RS422 %99,5 Piksel Hızı Soğutmalı Ir Dedektör Modülü Çekirdek 1280x1024 12μM
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
Kızılötesi Soğutmalı Kamera Modülleri 320x256 30μm 55mm Sabit Zoom Lensli
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Güvenli Sürüş için 384x288 / 17μm Kızılötesi Kamera Modülü Çekirdek Soğutmasız N-Driver Serisi
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
C615S Tip II Superlattice LWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 640x512 / 15µm
| Malzeme: | T2SL |
|---|---|
| Teknoloji: | kızılötesi |
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
Gaz Sızıntısı Kızılötesi Kamera Çekirdek 320x256/30μm Kızılötesi Detektörü ile
| Sensör: | IR Sensörü |
|---|---|
| Teknoloji: | kızılötesi |
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
Yatay Görüntü Yönlü Yüksek Hassasiyetli Soğutmalı Kamera Modülleri 25mK
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Boyut: | 155x67x80mm |
HD Soğutmalı Termal Görüntüleme Modülü 1280x1024 12μM Uzun Menzilli İzleme
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
VOC'ler için Gaz Kaçağı Tespiti için 640x512 Çözünürlük 15μm Piksel Boyutu MWIR Soğutmalı Termal Görüntüleme Dedektörü
| Tipik NETD: | 25mK (F1.5) |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| Spektral Aralık: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme Kamerası için 30μm Piksel Boyutlu 320x256 Çözünürlüklü MWIR Kızılötesi Dedektör
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| NETD: | 10mK (F1.5) |
| Ağırlık (G): | ≤600g |

