Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ mct ] eşleşme 156 Ürünler.
MCT MWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektör Entegrasyonu 1280x1024 12μm
| Dedektör Çözünürlüğü: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| Kare hızı: | 1~100Hz Ayarlanabilir |
| İçin kullanılır: | İkincil Geliştirme |
Yüksek Çözünürlüklü OEM Soğutmalı Kamera Modülü 1280x1024 / 12μm MCT MWIR
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
RS046 MCT MWIR Kamera Modülü 640x512 15μm Entegre Yapı
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm |
MCT MWIR Soğutmalı Termal Modül 15μm 640x512 RS046 Cryocooler
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm |
MCT MWIR Kızılötesi Termal Görüntüleme Modülü Kolay Entegrasyon 640x512 / 15μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm |
Uzun Menzilli Algılama için MCT MWIR Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü 1280x1024 / 12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Uzun Menzilli Gözetim için Soğutmalı MWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 15μM
| Tip: | Soğutmalı Kamera Modülü |
|---|---|
| teknoloji: | MCT/HgCdTe |
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
640x512 / 15μm MCT MWIR Cooled Thermal Module for Multi Sensor Payload
| Boyut: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Ağırlık: | ≤650g |
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
LS734 Soğutma MCT Soğutmalı Kızılötesi Dedektör için Lineer Stirling Cryocooler
| Ağırlık: | ≤1,0 kg |
|---|---|
| Tip: | Doğrusal Stirling Kriyo soğutucusu |
| MTTF: | ≥20000 saat |
MCT MWIR Kızılötesi Dedektör Soğutmalı Termal Modül 640x512 15μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |

