Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ mct ] eşleşme 156 Ürünler.
Çoklu Sensör Yükü için MCT MWIR Soğutmalı Termal Modül 15μm 640x512
| Boyut: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Ağırlık: | ≤650g |
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
MCT MWIR Orta Dalga Soğutmalı Termal Görüntüleme Modülü 640x512 15μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
HD MWIR MCT Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 1280x1024 12μM
| Tip: | MWIR Soğutmalı IR Dedektörü |
|---|---|
| Malzeme: | MCT |
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
Orta Dalga Boyu Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 640x512 15μm
| teknoloji: | Kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | MCT |
| Tip: | Soğutmalı Kızılötesi Dedektör |
Yüksek Hassasiyetli Termal Kamera Modülü 320x256 / 30μm MCT MWIR Soğutmalı
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 1~200Hz Ayarlanabilir |
| Boyut: | 142x58,5x71 mm |
LS734 Soğutma MCT Soğutmalı Kızılötesi Dedektör için Lineer Stirling Cryocooler
| MTTF: | ≥20000 saat |
|---|---|
| Entegrasyon Yöntemi: | IDCA |
| Ağırlık: | ≤1,0 kg |
15μm 640x512 Soğutmalı IR Dedektör Entegrasyonu MCT MWIR Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm |
MWIR MCT 1280x1024 12um Kızılötesi Dedektörlü OEM Soğutmalı Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |
MCT Soğutmalı Kızılötesi Dedektör Orta Dalga FPA 128x128 25μm
| Çözünürlük: | 128x128 |
|---|---|
| NETD: | <20mK |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm MW |
FPA MCT Soğutmalı Kızılötesi Dedektör Orta Dalga 128x128 / 25μm
| Çözünürlük: | 128x128 |
|---|---|
| NETD: | <20mK |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |

