Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ thermal imaging security camera core ] eşleşme 338 Ürünler.
Akıllı telefonla bağlantılı Mobil Uygulamalar için Soğutulmamış 120×90/12μm Isı Görüntüleme Kamera Modülü
| Tip: | Cep Boyutunda Termal Kamera |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Kızılötesi Dedektör: | 120×90/12μm |
Termografi için 120x90 Çözünürlük ve 12µm Piksel Boyutuna Sahip Taşınabilir Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Uygulamalar: | AloT, Makine Görüşü, Endüstriyel Görüş, Güvenlik İzleme |
|---|---|
| Tip: | Soğutmasız LWIR Termal Kamera |
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız VOx FPA Mikrobolometre |
100Hz kare hızı MWIR Isı Görüntüleme Modülü Soğutulmuş HgCdTe 640x512/15μm
| Tip: | Soğutmalı Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | MCT/HgCdTe |
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
Kızılötesi Kameraya Entegre LWIR VOx Termal Görüntüleme Modülü 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
120×90 çözünürlüklü wafer seviyesindeki kızılötesi dedektörü ve USB2.0 arayüzü ile taşınabilir termal görüntüleme modülü
| Tip: | Takılabilir Termal Kamera |
|---|---|
| Spektral tepki: | 8~14μm |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
120×90 çözünürlüğü olan taşınabilir ve maliyetli iMC112 Isı Görüntüleme Modülü
| Canlandırma: | 120×90/12μm |
|---|---|
| Dedektör Tipi: | Soğutmasız VOx FPA Mikrobolometre |
| İçin kullanılır: | AloT, Makine Görüşü, Endüstriyel Görüş, Güvenlik İzleme |
Yüksek Doğruluk 256×192/12μm Piksel Boyutu Sıcaklık Ölçümü için Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| Tip: | Soğutulmamış Termal Modül |
El Fokusu 640x512 Çözünürlük Mikrobolometre Soğutulmamış Termal Görüntüleme Modülü
| Tipik NETD: | <40mK |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
| Sensör: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizileri |
Termal Kamera Çekirdek 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm×44.45mm×26mm
| Çalışma Gerilimi: | 4V~6V |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |

