Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ thermal imaging security camera core ] eşleşme 338 Ürünler.
Tip II Superlattice Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler Uzun Dalga 320x256 / 30μm
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm LW |
RS046H 400mW Entegre Dewar Soğutucu Grubu Bölünmüş Döner Stirling Cryocooler
| soğutma gücü: | (@100K@20°C)>400mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <3,5W (130mW@100K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
Mini Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler 400x300 / 12μm
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |
|---|---|
| Ağırlık: | <1.5g |
| Tip: | Mikrobolometre |
400mW RS046 Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler için Entegre Döner Stirling Cryocooler
| soğutma gücü: | (@77K@20°C)>400mW |
|---|---|
| MTTF: | >10000H |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <3,2W (130mW@100K@20°C) |
RS058 Kriyo Soğutucu ile Yüksek Duyarlılıklı Soğutulmuş Kızılötesi Detektörler
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Uzun Dalga Boyu: | 7,7~9,5 (LW) |
EO-IR Sistemleri Entegre LWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 640x512 15μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <8W |
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler için 750mW Hafif Entegre Döner Stirling Kriyosoyutucu
| soğutma gücü: | (@77K@20°C)>750mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <12W (550mW@77K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
MWIR HgCdTe Entegre Dewar Soğutucu Grubu 320x256 / 30μm Soğutmalı IR Dedektörü
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm MW |

