Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ thermal imaging security camera core ] eşleşme 338 Ürünler.
Gelişmekte Olan Pazarlar için Kompakt Soğutmasız Uzun Dalga 120x90 / 17μm Kızılötesi Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 120x90 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17 mikron |
| NETD: | ≤60mK |
Elektrik Güç Denetimi için HD LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 / 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
VOx LWIR Ateş Tarama Termal Kamera Çekirdeği Soğutmasız 400x300 17μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm LW |
Mini Termal Kamera Çekirdek Soğutulmamış FPA Kızılötesi Kamera Modülü 256x192/12μm Termografi ile
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız FPA Termal Görüntüleme Çekirdeği
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR 640x512 12μm ile Esnek Soğutmasız Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut: | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik Güç Tüketimi: | <0,75W |
LWIR Soğutulmamış Kızılötesi Kamera Çekirdek 1280x1024/12μm Açık Isı Görüntüleme ile
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
| NETD: | <30mK |
Seramik Paket Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği 384x288 12μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yüksek Hızlı Hedef Tespiti için Soğutmalı Termal Kamera Çekirdeği 1280x1024
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
Güvenlik İzleme İçin Büyük Dizi Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği 1280x1024 12μM
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

