Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ thermal imaging security camera core ] eşleşme 338 Ürünler.
LC260 256x192/12μm İnsan vücut sıcaklığını ölçmek için termal kamera çekirdeği
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
Güvenlik Kamerası için Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü 256x192 / 12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
400x300 Kızılötesi Dedektörlü Soğutmasız FPA Termal Görüntüleme Kamerası Çekirdeği
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Küçük Boy Uzun Dalga Termal Görüntüleme Çekirdeği 400x300 COIN417G2
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Uzun Menzilli Güvenlik İzleme için HD LWIR Soğutmalı Termal Kamera Çekirdeği 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Boyut: | 155x67x80mm |
Yapı Denetimi için Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
LWIR Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 640x512/12µM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
OEM Küçük Boyutlu Soğutulmamış LWIR Isı Görüntüleme Merkezi 256x192/12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Ateş Algılama için VOx Termal Kamera, LWIR Kamera Çekirdeği 400x300 / 17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Hızlı entegrasyon için açık görüntüleme termal kamera çekirdeği 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Tipik NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

