Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ thermal imaging security camera core ] eşleşme 338 Ürünler.
Açık Termal Görüntüleme MWIR Soğutulmuş IR Detektörü 640x512/15μm
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
|---|---|
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°~+71° |
Manual 4V ~ 6V sabit odaklı termal kamera çekirdeği Athermal 19mm/24mm
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640 × 512 |
| Sabit Odaklı Atermal: | 19 mm/24 mm |
Gözetim için Termal Güvenlik Kamerasına Entegre 400x300 / 17μm Termal Kamera Çekirdeği
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
Soğutmasız Mikro LWIR Termal Kamera Çekirdeği 256x192 12μM, 3.2mm Lensli
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutulmuş MWIR Termal Kamera çekirdeği 640x512 15μm Uzun Menzilli Gözetim için
| Tip: | Soğutmalı Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | MCT/HgCdTe |
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
Minyatür VOx FPA Termal Görüntüleme Kamerası Çekirdeği 120x90 / 17μm
| Spektral aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Çözünürlük: | 120x90 |
Soğutmasız LWIR 256x192 / 12μM Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Ağırlık: | 8,9 gr±0,5 gr (3,2 mm lens dahil) |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
256x192 12μm Termal Kamera Çekirdeği Soğutmasız Tamamen Optimize Edilmiş SWaP-C
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | kızılötesi |
| Çözünürlük: | 256x192 / 12μm |
Ultra Net Soğutmalı MWIR Kamera Çekirdeği
| İçin kullanılır: | Gözetleme kamerası |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
640x512 Kontrol için Drone'lara Entegre Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Tip: | Drone için Termal Kamera |
| NETD: | ≤40mK |

