Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled thermal module with 9 1mm lens ] eşleşme 118 Ürünler.
Sıfırlanmamış LWIR Isı Görüntüleme Kamera Modülü 256x192 Çözünürlük 12μm Pixel Pitch
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~+550°C |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Hafif Ağırlık 256x192 Çözünürlük 12μm AIoT ve Endüstriyel Görme için Piksel Pitch Termal Kamera Çekirdek
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Tipik Güç Tüketimi: | 330mW |
Gece Gözlemi için 256x192 Çözünürlük 12μm Piksel Boyutu Soğutmasız Kızılötesi Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
256×192 çözünürlüklü, kompakt 17×17mm tasarımı ile güvenlik gözetimi için soğutulmamış 12μm kızılötesi kamera modülü
| Çözünürlük: | 256×192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
256×192 Çözüm 12μm Piksel Pitch 330mW Düşük Güç Tüketimi Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256×192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~+550°C |
AIoT Uygulamaları için 330 mW Gücüne Sahip Minyatür 256x192/12μm Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C |
LWIR 256x192 Çözünürlük 12μm Pixel Pitch Focus Güvenlik için Serbest Kızılötesi Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Termal Görüntüleme Sistemi Tıbbi Teşhisi İçin İnvaziv Olmayan Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,85 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

