Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled thermal module with 9 1mm lens ] eşleşme 119 Ürünler.
Keskin Termal Görüntüleme LWIR Kızılötesi Kamera Modülü 640x512 12μm Drone için
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
9.1mm 30Hz LWIR 640x512 12µm Kızılötesi Kamera Modülü Drone'lar İçin
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Vanadyum oksit termal kamera modülü 640x512 UAV ve Drone için 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Drones Thermal Imaging Module 640x512 12μm Endüstriyel Termografi ile
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
256x192 çözünürlük 12μm Piksel Pitch Termografi Yetenekli Soğutulmamış LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
İzleme entegrasyonu için minyatür Soğutulmamış 256x192 12μm LWIR Termal Kamera Çekirdekleri
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Odak modu: | Ücretsiz odaklanın |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Net Görüntüleme ve AIoT Uygulaması için LWIR 640X512 / 12μm Termal Görüntüleme Çekirdeği
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±3°C veya ±3% |
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
Tıbbi Termografi Çözümleri için Termal Kızılötesi Görüntüleme Kameraları
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
İnsansız Hava Araçları için 640x512 12µm İHA Termal Kamera Çekirdeği
| Spektral aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
1280×1024 Çözüm 12μm Piksel Pitch Vanadyum Oksit Soğutulmamış Mikrobolometre Termal Görüntüleme Detektörü
| Çözünürlük: | 1280×1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| tip: | Mikrobolometre |

