Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ vox ] eşleşme 149 Ürünler.
LWIR VOx FPA Termal Kamera Sensör Modülü Güçlü Çevresel Uyarlanabilirlik
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR VOx FPA Termal Kamera Sensör Modülü Güçlü Çevresel Uyarlanabilirlik
| Tip: | Drone için Termal Kamera |
|---|---|
| Malzeme: | VOx |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
640x512 Soğutmasız Vox Mikrobolometre Dedektörü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
256x192 12μm Vox Mikrobolometre Dedektör Sensörü
| Çözünürlük: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Kare hızı: | 50/60Hz |
| Boy: | 23x13x7.32mm |
Zorlu Ortamlar için Yüksek Hassasiyetli VOx Termal Sensör 400x300 / 17μm
| Sensör: | FPA Vanadyum Oksit |
|---|---|
| boyut: | 30x19,8x7,32 mm |
| tip: | Soğutmasız Mikrobolometre |
Vox Mikrobolometre Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler 256x192 Termal Kameralar için 12μm
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 50/60 Hz |
| Boyut: | 23x13x7,32 mm |
Uzun Dalga Termal Kızılötesi Dedektör Soğutmasız VOx 800x600 / 17μm
| Tip: | Metal Paket |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Çözünürlük: | 800x600 / 17μm |
400x300 12μm Termal Kızılötesi Dedektörler Termografi için Soğutmasız VOx Mikrobolometre
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |
|---|---|
| Ağırlık: | <1.5g |
| Çözünürlük: | 400x300 |
FPA Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler 400x300 Soğutmasız Vox Mikrobolometre
| Tip: | Mikrobolometre |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Çözünürlük: | 400x300 |
Ateş Algılama İçin Soğutmasız VOx Termal Kamera
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

