Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ vox ] eşleşme 149 Ürünler.
VOx Soğutmasız Kızılötesi Kamera Modülü 400x300 / 17μm Hızlı Geliştirme
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Çok Fonksiyonlu Drone Termal Kamera VOx LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Kızılötesi Kameraya Entegre LWIR VOx Termal Görüntüleme Modülü 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
VOx Soğutmasız kızılötesi Kamera Modülü LWIR Yüksek Çözünürlük 1280x1024
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yüksek Çözünürlüklü VOx Kızılötesi Termal Kamera Modülü LWIR 8~14μm Spektral Aralık
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
VOx LWIR Ateş Tarama Termal Kamera Çekirdeği Soğutmasız 400x300 17μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm LW |
Ateş Algılama için VOx Termal Kamera, LWIR Kamera Çekirdeği 400x300 / 17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutulmamış VOx FPA Mikrobolometre Termal Görüntüleme Modülü 120×90 çözünürlük ve 12μm Piksel Boyutu
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
|---|---|
| Kızılötesi kamera dedektörü: | Soğutmasız LWIR FPA 120x90/12μm |
| Tipik Güç Tüketimi: | 150mW |
VOx Mikrobolometreli 640x512 12μM Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Drones 640x512 12μm VOx Mikrobolometre ile Soğutulmamış LWIR Isı Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

