Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ vox ] eşleşme 149 Ürünler.
AIoT için Soğutmasız 256x192 12μm Radyometrik Kızılötesi Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Piksel aralığı: | 12μm |
USB2.0 Arayüzlü Tak-Çalıştır Termal Kamera için 256x192/12µm Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
| Tip: | Soğutulmamış Termal Modül |
Çeşitli Akıllı Görüntü Algoritmasına Sahip Soğutmasız Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
120×90/12μm Soğutulmamış VOx Mikrobolometre ve Odaklama Serbest ≤50mK NETD ile Plug-in Isı Görüntüleme Kamerası
| NETD: | ≤50mk |
|---|---|
| Kızılötesi sensör: | 120×90/12μm |
| Odak modu: | Ücretsiz odaklanın |
Küçük Boy Uzun Dalga Termal Görüntüleme Çekirdeği 400x300 COIN417G2
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Minyatür VOx FPA Termal Görüntüleme Kamera Modülü 120x90 17μM
| Spektral aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Çözünürlük: | 120x90 |
Ateş Algılama için Soğutmasız VOx Mikrobolometre 120x90 17μm Termal Kamera
| Çözünürlük: | 120x90 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
640x512 Kontrol için Drone'lara Entegre Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Tip: | Drone için Termal Kamera |
| NETD: | ≤40mK |
Küçük Boyutlu Soğutulmamış Kızılötesi Detektör LWIR 256x192 / 12μm Isı Görüntüleme Detektörü
| Tip: | Mikrobolometre |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Çözünürlük: | 256x192 |
640x512 12μm Soğutmasız Kızılötesi Dedektör LWIR Kızılötesi Görüntüleme Sensörü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

