Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ vox ] eşleşme 149 Ürünler.
Çeşitli IR Lenslere Sahip VOx Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği Uzun Dalga
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
LWIR VOx Termal Görüntüleme Modülü 640x512 Kızılötesi Kameraya Entegre
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Minyatür VOx FPA Termal Görüntüleme Kamerası Çekirdeği 120x90 / 17μm
| Spektral aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Çözünürlük: | 120x90 |
Radiometrik VOx Termal Kamera Modülü Soğutulmamış 640X512/12μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR VOx Termal Görüntüleme Modülü 640x512 Kızılötesi Kameraya Entegre
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Odak Düzlemi Dizisi Soğutmasız Kızılötesi Dedektör 400x300 / 17μm VOx Malzemesi
| Tip: | Mikrobolometre |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
VOx Soğutmasız Odak Düzlemi Dedektörü 640x512 12μm Olgun Teknoloji
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği Uzun Dalga FPA 400x300 / 17μm VOx
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C (Özelleştirilebilir) |
Termal Görüntüleme ile Soğutmasız VOx Araç Üstü Termal Kamera 384x288
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Minyatür VOx FPA Termal Görüntüleme Kamerası Çekirdeği 120x90 / 17μm
| Spektral aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Çözünürlük: | 120x90 |

