Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ vox ] eşleşme 149 Ürünler.
640x512 / 12μm LWIR Termal Modül Soğutmasız Çoklu Standart Arayüzler
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
400x300 Sıcaklık Ölçümlü 17μm Kızılötesi Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Güvenli Sürüş için Akıllı Alarm Araca Monte Termal Kamera
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
İtfaiye Termal Kamera Modülü Soğutulmamış LWIR Termal Modülü 640x512/12μm
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Tipik Güç Tüketimi: | <1,2W |
Soğutmasız LWIR Kızılötesi Termal Görüntüleme Modülü 640x512 / 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Gelişmiş Netlik ve Hassasiyet HD 1280x1024 Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yüksek Kararlılıklı Termal Görüntüleme için Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 1280x1024/12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
PLUG1212 Tüm Hava Koşulları İçin Yüksek Kararlılık 1280x1024 Soğutmasız Kızılötesi Modül
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
256x192/12μm Soğutulmamış LWIR Detektörü ile Kızılötesi Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
Hafif Ağırlıklı Soğutulmamış Kızılötesi Termal Kamera Modülü 256x192/12μm
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+150°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |

