Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
İnsansız Hava Araçları için 640x512 12µm İHA Termal Kamera Çekirdeği
| Spektral aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
Akıllı Yetiştirme için Soğutmasız LWIR 640x512 / 12μm Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Tipik NETD: | ≤40mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Ateş Algılama İçin Soğutmasız VOx Termal Kamera
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640×512 çözünürlüğü 8μm'den 14μm'ye kadar olan El Fokusu Termik Kamera Çekirdekleri
| Odak: | Manuel |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640 × 512 |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
Soğutulmamış odak düzlemi dizileri termal kamera çekirdeği 50Hz kare hızı 67g
| Çalışma Gerilimi: | 4V~6V |
|---|---|
| Sensör: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizileri |
| Çözünürlük: | 640 × 512 |
Sabit Odaklama Athermal Lens 19mm/24mm ile soğutulmamış LWIR Termal Kamera Çekirdek
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 50Hz |
| Sabit Odaklı Atermal: | 19 mm/24 mm |
Elde tutulan termal kameralar için soğutulmuş HgCdTe MWIR Kamera Modülü 640x512/15μm
| Teknoloji: | kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | MCT |
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
320x256/30μm ısı kamerası çekirdeği gaz sızıntısını tespit etmek için soğutulmuş IR kamera modülü
| Tip: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Spektral Aralık: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
| Boyut: | 155x67x80mm |
1~8X Sürekli Zumlu PAL/NTSC Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |

