Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
OEM Küçük Boy Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Çekirdeği 256x192 12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
İnsan Vücudu Sıcaklığı Ölçümü İçin Hafif 120x90 / 17μM Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 120x90 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17 mikron |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
384x288 17μm Araç Termal Görüntüleme Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
MegaPixel Soğutulmamış LWIR Termal Kamera Çekirdek 1280x1024/12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız Termal Görüntüleme Kamera Modülü Çekirdek 120x90 / 17μm Kolay Entegre
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
CB360 Düşük Güç Tüketimi 120x90 / 17μm İnsan Vücudu Sıcaklık Ölçümü için Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 120x90 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17 mikron |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
Gece Görüşü Araç Üstü Termal Kamera Çekirdeği Yüksek Hızlı Veri İletimi
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
640x512/15μm Soğutulmuş Kamera Modülleri RS058 T2SL LWIR Kamera çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm (LW) |
İHA Yükleri İçin Soğutmasız Kızılötesi Kamera Modülü 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
Yüksek Hassasiyetli LWIR Termal Kamera Çekirdeği Soğutmasız NETD 30mk 8~14μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

