Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
Soğutmasız LWIR 256x192 / 12μM Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Ağırlık: | 8,9 gr±0,5 gr (3,2 mm lens dahil) |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
PLUG-R Termografili Soğutmasız LWIR Radyometrik Kızılötesi Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz |
| NETD: | <30mK |
EYAS330 MWIR Soğutmalı Kamera Modülleri Kızılötesi Kamera Çekirdeği 320x256 30μm
| Boyut: | 142x58.5x71mm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mk |
Soğutmasız Mikro LWIR Termal Kamera Çekirdeği 256x192 12μM, 3.2mm Lensli
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
384x288/17μm Akıllı Alarm Özellikli Araç Üzerine Monte Edilen Termal Kamera
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
384x288 Akıllı Alarmlı 17μm Araç Üstü Termal Kamera
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
PLUG612R Yangınla Mücadele Kurtarma için Soğutmasız Drone Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Elektrik Gücü Denetimi için Drone Kızılötesi Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Tipik NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Cep Boyutunda, 120×90 Çözünürlüklü, 12μm Piksel Boyutlu ve USB2.0 Arayüzlü Soğutmasız Kızılötesi Kamera Modülü
| Tip: | Cep Boyutunda Kızılötesi Kamera |
|---|---|
| Tipik Güç Tüketimi: | 150mW |
| Objektif (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
Kızılötesi Soğutmalı Kamera Modülleri 320x256 30μm 55mm Sabit Zoom Lensli
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |

