Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
Yangın Söndürme ve Kurtarma için LWIR Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
Yaban Hayatı Gözlemi için 640x512 12µM Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Manual 4V ~ 6V sabit odaklı termal kamera çekirdeği Athermal 19mm/24mm
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640 × 512 |
| Sabit Odaklı Atermal: | 19 mm/24 mm |
640x512 12um Termal Görüntüleme Modülü 8μm 14μm NETD <40mK
| Sensör: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizileri |
|---|---|
| Kare oranı: | 50Hz |
| Uzantı bileşenleri: | VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink |
Yüksek Çözünürlüklü 1280x1024 12μm MCT MWIR Soğutmalı Kızılötesi Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
1280x1024 12μm Soğutmalı IR Kamera Modülü Çekirdek Uzun Menzilli Algılama
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
Elektrik Güç Denetimi için HD LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 / 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Ultra-kompak 256×192 çözünürlük 12μM piksel boyutu Plug-In Termal Kamera Kızılötesi Kamera Modülü
| NETD: | ≤50mk |
|---|---|
| Spektral tepki: | 8~14μm |
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
Termal Kamera Çekirdek Soğutulmuş IR Kamera Modülü 320x256/30μm Gaz Sızıntı Algılama
| Tip: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Spektral Aralık: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
| Boyut: | 155x67x80mm |
MWIR MCT 1280x1024 12um Kızılötesi Dedektörlü OEM Soğutmalı Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |

