Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
Temiz Termal Görüntüleme LWIR Soğutulmamış Kamera Çekirdek PLUG612 640x512/12μm
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
Soğutmasız LWIR Kızılötesi Kamera Çekirdeği 256x192 12μm + Güvenlik Kamerası için 3,2 mm Lens
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutulmamış ısı görüntüleme güvenlik kamerası çekirdeği LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Net Görüntüleme ve AIoT Uygulaması için LWIR 640X512 / 12μm Termal Görüntüleme Çekirdeği
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±3°C veya ±3% |
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
RS422 İletişimli OGI Optik Gaz Görüntüleme Kamerası
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Kriyo Soğutucu: | RS058 |
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
Endüstriyel Sıcaklık Ölçümü için 1280x1024 12μm Uzun Dalga Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
OGI Optik Gaz Görüntüleme Kamerası, 640x512 Çözünürlük, Gaz Kaçağı Tespiti için 25mK NETD
| Dedektör Çözünürlüğü: | 640x512 |
|---|---|
| NETD: | 25mK (F1.5) |
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
23mm Lensli Petrokimya Endüstrisi Kızılötesi Gaz Kaçak Tespit Kamerası
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
23mm Lens 320x256 Çözümlü 10mK NETD Gaz Sızıntıları tespiti için Optik Gaz Görüntüleme Kamerası
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Opsiyonel Objektif: | Sabit Yakınlaştırma |
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
LWIR 640x512 / 12μm Kızılötesi Dedektör Sensörlü Hafif ve Esnek Soğutmasız Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut (mm): | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik güç tüketimi: | <0,75W |

