Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
320x256 30μm Soğutmalı Gaz Kaçak Dedektörü Kamera Petrokimya Endüstrisi için 23mm Lens
| stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256 Çözüm 30μm Piksel Boyutu MWIR Gaz Sızıntısı Algılama için Soğutulmuş Optik Gaz Görüntüleme Termal Modülü
| Boyut (mm): | 142×58,5×80 |
|---|---|
| Spektral aralık: | 4,5±0,1μm~4,7±0,1μm |
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
Karmaşık Ortamlarda Kullanılan MegaPixel Plug Serisi Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
400x300 LWIR Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü 17μm Termal Güvenlik Kamerası Çekirdeği
| Teknoloji: | kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
Gaz Kaçağı Tespiti için 10mK NETD'ye Sahip 320x256 Çözünürlük, 30μm Piksel Boyutu, MWIR Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme Modülü
| Soğutma süresi (23°C): | ≤8 dk@12V |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| Piksel Boyutu: | 30um |
LWIR 320x256/30μm Gaz Sızıntısı tespiti için 20mK NETD ile Soğutulmuş Kızılötesi Kamera Çekirdek
| Boyut: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
Görünmez VOC'leri Görselleştirmek için MWIR Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme Kamerası RS058
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Kriyo Soğutucu: | RS058 |
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
Açık Termal Görüntüleme MWIR Soğutulmuş IR Detektörü 640x512/15μm
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
|---|---|
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°~+71° |
Karbon Monoksit Gaz Kaçağı Tespiti için 320x256/30µm Soğutmalı Kızılötesi Termal Modül
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Kare oranı: | 30Hz/60Hz |
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
Endüstriyel Uygulamalar için 23 mm Lens MWIR Optik Gaz Görüntüleme 320x256/30μm ile Soğutulmuş Kızılötesi Modülü
| BOYUT: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
| Opsiyonel Objektif: | 23mm/55mm |

