Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
Petrochemical Industry Infrared Gas Leak Detection Camera With 23mm Lens
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Ultra Net Termal Görüntüleme için 1280x1024/12μm Soğutmasız Kızılötesi Modül
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Gaz sızıntısını görüntülemek için 320x256/30μm MWIR Soğutulmuş Optik Gaz Görüntüleme Kamerası
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Kriyo Soğutucu: | RS058 |
| Dedektör Çözünürlüğü: | 320x256 |
Petrokimya Endüstrisi Gaz Kaçağı Tespiti için 320x256/30µm Soğutmalı Kızılötesi Modül
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | 10mk |
Gaz sızıntısını tespit etmek için 320x256/30μm ve 10mK NETD ile soğutulmuş optik gaz görüntüleme kamerası
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Kararlı güç tüketimi (23 °C): | ≤10w |
| Spektral aralık: | 4,2±0,1μm~4,4±0,1μm |
55mm Lens 640x512/15μm VOC'ler için Soğutulmuş Kızılötesi Modülü Gaz Sızıntı Algılama Optik Gaz Görüntüleme
| Spektral Aralık: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
|---|---|
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
| Boyut: | 71mm×72mm×52mm |
Termografik Kamera için VOx Soğutmasız Kızılötesi Dedektör 400x300
| Resolution: | 400x300 |
|---|---|
| Pixel Size: | 12μm |
| NETD: | <30mK |
İnsan Derisi Sıcaklığını Ölçmek İçin 384x288 Kızılötesi Termal Modül 17um
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
MWIR 320x256/30μm Optik Gaz Görüntüleme Kamerası
| Spektral aralık: | 3,8±0,1~4,1±0,1μm |
|---|---|
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
| Ağırlık: | ≤680g |
320x256/30μm Soğutulmuş MWIR Termal Görüntüleme Detektörü, 10mK NETD ile VOC'ler için Gaz Sızıntı Bulma
| Spektral Aralık: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
|---|---|
| Dedektör Çözünürlüğü: | 320x256 |
| Piksel boyutu: | 30um |

