Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
Optik Gaz Görüntüleme için 10mK NETD'ye sahip 320x256 Çözünürlüklü MWIR Soğutmalı Termal Görüntüleme Dedektörü
| Soğutma süresi (23°C): | ≤7 dk@12V |
|---|---|
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
| Piksel Boyutu: | 30um |
320x256/30µm ve 10mK NETD Hassasiyetli MWIR Soğutmalı FPA Kızılötesi Dedektör
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Ağırlık (G): | ≤600 |
| Spektral aralık: | 4,2±0,1μm~4,4±0,1μm |
20mK NETD Optik Gaz Görüntüleme Dedektörü, 320x256 Çözünürlük ve 10.3-10.9μm Spektral Aralığı
| *MTTF: | ≥10000 saat |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
Ultra Net Soğutmalı MWIR Kamera Çekirdeği
| İçin kullanılır: | Gözetleme kamerası |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
Uzun Menzilli İzleme için Ultra Clear 1280x1024 12μm Soğutmalı Termal Modül
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm (MW) |
|---|---|
| İçin kullanılır: | Gözetleme kamerası |
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
Uzun Menzilli İzleme için Ultra Clear 1280x1024 12μm Soğutmalı Termal Modül
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm (MW) |
|---|---|
| İçin kullanılır: | Gözetleme Kamerası |
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
Uzun Menzilli Algılama Soğutmalı IR Dedektör Modülü Çekirdek 1280x1024 12μm
| Yüksek tanımlı: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Kare oranı: | 50Hz/100Hz |
Uzun Menzilli İzleme için Soğutmalı IR Dedektör Modülü Çekirdeği 1280x1024 12μM
| Yüksek tanımlı: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Kare oranı: | 50Hz/100Hz |
PLUG612 Soğutmasız LWIR Kamera Çekirdeği 640x512 12μm, Net Termal Görüntüleme ile
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
PLUG612 Soğutmasız LWIR Kamera Çekirdeği 640x512 12μm Net Termal Görüntüleme ile
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Tipik Güç Tüketimi: | <1,2W |

