Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
Tıbbi teşhis için LWIR Ateş Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
400x300 Ateş Tarama Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR Drone Thermal Camera Modulu, Temiz Termal Görüntüleme ile Soğutulmuştur
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
30 - 180mm Zoom Lensli Çözünürlük 1280x1024 Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare hızı: | 25Hz |
PLUG617 640x512 17μM çözünürlüklü LWIR Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Soğutmasız Termal Gözetim Kamera Modülü LWIR 640x512 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera Lensi: | Çoklu Mevcut |
Soğutulmamış 640x512/12μm Termal Kamera Modülü Hafif Ağırlık
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| NETD: | <40mK |
İHA Yükleri için Soğutmasız Kızılötesi Termal Kamera Modülü Çekirdek 25Hz 30Hz
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
Sağlık Hizmetleri İçin Hızlı Entegrasyon Termal Görüntüleme Kamera Modülü 384x288 17μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız LWIR Termal Kamera Modülü 400x300 60Hz
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

