Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
Endüstriyel Termografi için Kızılötesi Termal Kamera Modülü Çekirdeği 640x512 / 17μm
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
256×192 çözünürlüğü ve 12μm piksel boyutu ile soğutulmamış LWIR Termal Kamera Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
Akıllı İzleme için 400x300 17um LWIR Soğutmasız Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
UAV ve Drone Termal Kamera Modülü Soğutulmamış Hafif 640x512/12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Drone için tipik soğutulmamış termal kamera modülü 640x512 30Hz NETD 40mk
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
CO2 gaz sızıntısını tespit etmek için 320x256/30μm piksel boyutu ile MWIR Soğutulmuş Termal Kamera Modülü
| Spektral aralık: | 4,2±0,1μm~4,4±0,1μm |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| Soğutma süresi (23°C): | ≤8 dk@12V |
Yanğın söndürme kurtarma için sabit kızılötesi termal kamera modülü çekirdeği 640x512/17μm
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
Yüksek Hassasiyetli Kızılötesi Termal Kamera Modülü Çekirdek NETD
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
Endüstriyel Termografi için Soğutmasız Kızılötesi Termal Kamera Modülü Çekirdeği 640x512
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
Hafif Ağırlıklı Soğutulmamış Kızılötesi Termal Kamera Modülü 256x192/12μm
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+150°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |

