Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
Güvenlik ve İzleme için Geniş Dizi FPA Termal Kamera Modülü 1280x1024 12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
Yatay Görüntü Yönlü Yüksek Hassasiyetli Soğutmalı Kamera Modülleri 25mK
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Boyut: | 155x67x80mm |
PLUG-R Serisi Kızılötesi Kamera Çekirdek Soğutulmamış Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~550°C |
| NETD: | <30mK |
ADAS için LWIR Termal Kamera Modülü Soğutmasız Yatay 30mK
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız 400x300 17μm LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
256x192/12μm Termal Kamera Modülü Çekirdek Termografi için Soğutulmamış LWIR
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 70 mW |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
400x300 17μm LWIR Termal Kamera Modülü, Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
RS058 Cryocooler Soğutmalı Termal Kamera Modülü T2SL LWIR 640x512 / 15μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm (LW) |
400x300 Sıcaklık Ölçümlü 17μm Kızılötesi Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yükselmiş Cilt Sıcaklığı Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

