Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
1280x1024 12μm Soğutmalı IR Kamera Modülü Çekirdek Uzun Menzilli Algılama
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
LWIR 400x300 Termal Görüntüleme Güvenlik Kamera Modülü Soğutmasız
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
| Kare Hızı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
VOx Soğutmasız kızılötesi Kamera Modülü LWIR Yüksek Çözünürlük 1280x1024
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Uzun Menzilli İzleme IR Soğutmalı Kamera Modülü Çekirdek 1280x1024 12μM
| Yüksek tanımlı: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Kare oranı: | 50Hz/100Hz |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Yüksek duyarlılıklı termal güvenlik kamerası soğutulmamış kızılötesi modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |

