Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ infrared thermal security camera module ] eşleşme 387 Ürünler.
Termal Kamera Çekirdek 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm×44.45mm×26mm
| Çalışma Gerilimi: | 4V~6V |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
256×192/12μm çözünürlüklü USB2.0 Arabirimi ve Odaklanmaz Tasarımlı Plug-in Termal Kamera
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~+550°C |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
Dış Mekan LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 25,4 mm×25,4 mm×35 mm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yaban Hayatı Gözlemi için 640x512 12μM Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Robotlar İçin 8~14μM Spektral Aralığa Sahip 3 Eksenli LWIR Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Kişisel Gece Görüşü için LWIR Soğutmasız 640x512 12μM Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
50mK Drone Termal Kamera Çekirdeği 640x512 12µm Düşük Güç Tüketimi
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
12μm Pixel Pitch LWIR Kamera, VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink Uzantı Bileşenleri ile
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Tipik NETD: | <40mK |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
20mK NETD Optik Gaz Görüntüleme Dedektörü, 320x256 Çözünürlük ve 10.3-10.9μm Spektral Aralığı
| *MTTF: | ≥10000 saat |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
EO-IR Sistemleri Entegre LWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 640x512 15μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <8W |

