Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 416 Ürünler.
Dış Mekan Hayvan Gözlemi için Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği 640x512 Çözünürlük
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
Yüksek Hassasiyetli Termal Kamera Çekirdek Soğutmalı Kamera Modülü 640x512 / 15μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |
AIoT Uygulamaları için 330 mW Gücüne Sahip Minyatür 256x192/12μm Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C |
Yüksek Hassasiyetli Termal Kamera Modülü 320x256 / 30μm MCT MWIR Soğutmalı
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 1~200Hz Ayarlanabilir |
| Boyut: | 142x58,5x71 mm |
İHA Yükleri Soğutmasız Termal Kamera Modülü 640x512 Çözünürlük
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yüksek Hızlı Hedef Tespiti için Soğutmalı Termal Kamera Çekirdeği 1280x1024
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
LWIR VOx FPA Termal Kamera Sensör Modülü Güçlü Çevresel Uyarlanabilirlik
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR VOx FPA Termal Kamera Sensör Modülü Güçlü Çevresel Uyarlanabilirlik
| Tip: | Drone için Termal Kamera |
|---|---|
| Malzeme: | VOx |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
Yüksek Hassasiyetli VOx LWIR Termal Kamera Modülü Soğutmasız 1280x1024/12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
1280x1024 çözünürlüklü ısı görüntüleme modülü, 30-180mm zoom lens ve soğutulmamış LWIR dedektörü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤30mK |
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz |

