Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 416 Ürünler.
Endüstriyel Uygulamalar için 12μm 1280x1024 Yüksek Hassasiyetli Soğutmasız Termal Kamera Sensör Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
120x90/17μm SDK Arayüzü ile Ateş tespiti için CB360 Minyatür Termal Kamera
| Çözünürlük: | 120x90 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
İnsan Vücudu Sıcaklığı Ölçümü İçin Hafif 120x90 / 17μM Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 120x90 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17 mikron |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
Sıcaklık Ölçümü için LC160 Soğutmasız 120x90 / 17μM Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 120x90 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17 mikron |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
Tüm Hava Koşulları İçin Araç Üstü Termal Kamera Çekirdeği 384x288 17µm
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
640x512 15μm T2SL LWIR Termal Kamera Modülü Yüksek Çözünürlüklü GAVIN615L
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm LW |
Soğutmalı Termal Kamera Çekirdeği 320x256 Çözünürlük 30μm Piksel, RS058 Cryo Cooler ile
| Dedektör Çözünürlüğü: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Yüksek Hassasiyet: | ≤10mK |
| Teknoloji: | MCT/HgCdTe |
LWIR VOx 384x288 Çözünürlük Çapansız Tasarım Endüstriyel Görme için Kompakt ve Hafif Ağırlıklı Soğutulmamış Termal Kamera Çekirdekleri
| Çözünürlük: | 384x288 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Elektrik Güç Denetimi için HD LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 / 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Ateş Algılama için Soğutmasız VOx Mikrobolometre 120x90 17μm Termal Kamera
| Çözünürlük: | 120x90 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |

