Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 416 Ürünler.
Tıbbi Muayene için 640x512 12μM Kızılötesi Dedektörler LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Hızlı Entegrasyon için 1280x1024 / 12μm MCT IR Dedektör Soğutmalı AD Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| Yüksek Hassasiyet: | NETD≤20mK |
| Güç Tüketimi: | 9W |
Güvenlik Kamerasına Entegre HD Soğutmalı MWIR Kızılötesi Dedektör
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
|---|---|
| Başvuru: | Sistem Entegrasyonu |
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
İHA Yükleri İçin Soğutmasız Kızılötesi Kamera Modülü 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
GAVIN330 MWIR Soğutmalı Kamera Modülleri 320x256 30μm Çeşitli Zoom Lens Seçenekleri
| Dedektör Çözünürlüğü: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Boyut: | 150x67x80mm |
| Yüksek Hassasiyet: | ≤10mK |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik Güç Tüketimi: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
1280x1024 Güvenlik Kamerası için Soğutulmamış LWIR Isı Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
Gözetim Kamerası için MWIR Soğutmalı Kızılötesi Termal Görüntüleme Dedektörü
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512/12μm |
| Başvuru: | Güvenlik İzleme |
Soğutmasız Termal Gözetim Kamerası Modülü LWIR 640x512/17µm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
LWIR Kızılötesi Termal Gözetim Kamera Modülü 640x512 9Hz 60Hz
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |

