Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 416 Ürünler.
VOx Soğutmasız Kızılötesi Kamera Modülü 400x300 / 17μm Hızlı Geliştirme
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
400x300 LWIR Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü 17μm Termal Güvenlik Kamerası Çekirdeği
| Teknoloji: | kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
640x512/12µm Drone Kızılötesi Kamera Modülü Elektrik Güç Denetimi İçin
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Tipik NETD: | ≤40mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Istikrarlı Performans iSE1212 Soğutulmamış Kızılötesi Isı Görüntüleme Modülü 1280x1024 çözünürlüğü ve 12μm Piksel Boyutu ile
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR 640x512 / 12μm ile Esnek Soğutmasız Termal Görüntüleyici Modül Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut (mm): | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik Güç Tüketimi: | <0,75W |
Görünmez VOC'leri Görselleştirmek için MWIR Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme Kamerası RS058
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Kriyo Soğutucu: | RS058 |
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
ADAS için Soğutmasız Termal Görüntüleme Kamera Modülü 640x512 takın
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
Yaban Hayatı Gözlemi İçin 25mm Lensli 640x512 12μM Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
T2SL Entegre Dewar Soğutucu Grubu Çift Bant Soğutmalı IR Dedektörü
| Çözünürlük: | 320x256 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 30um |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <9W |

