Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 414 Ürünler.
Optik Gaz Görüntüleme için 25mK NETD ve 3.2-3.5μm Spektral Aralıklı 640x512/15μm Soğutulmuş IR Kamera Modülü
| NETD: | 25mK (F1.5) |
|---|---|
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
| Opsiyonel Lens: | Sabit Yakınlaştırma |
Vanadyum Oksit Soğutmasız IR Kamera Çekirdeği İHA Yükleri İçin Tipik NETD 40mK
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
RS046 MCT MWIR Kamera Modülü 640x512 15μm Entegre Yapı
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm |
640x512 15μm Soğutmalı Kamera Modülleri RS058 T2SL LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm (LW) |
25mK Soğutmalı Kamera Modülleri Uzun Menzilli Algılama İçin Yüksek Hassasiyet
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Boyut: | 155x67x80mm |
EYAS330 MWIR Soğutulmuş Kamera Modülleri Kızılötesi Kamera Çekirdek 320x256/30μm
| boyut: | 142x58,5x71 mm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mk |
640x512 / 15μm MCT MWIR kızılötesi dedektörü ile soğutulmuş termal modül
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
EYAS330 MWIR Soğutmalı Kamera Modülleri Kızılötesi Kamera Çekirdeği 320x256 30μm
| Boyut: | 142x58.5x71mm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mk |
15μm 640x512 MCT MWIR Kamera Çekirdek Soğutmalı Kızılötesi Dedektör Hızlı Entegrasyon
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Kriyo soğutucu: | RS058 |
| NETD: | ≤17mK |
EYAS330 MWIR Soğutmalı Kamera Modülleri Kızılötesi Kamera Çekirdeği 320x256 30μm
| Boyut: | 142x58,5x71 mm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |

