Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 416 Ürünler.
Akıllı Yetiştirme için Soğutmasız LWIR 640x512 / 12μm Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Tipik NETD: | ≤40mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
PLUG1212 Ultra Net Termal Görüntüleme için Soğutmasız HD LWIR 1280x1024/12μm Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
İnsan Derisi Sıcaklığını Ölçmek İçin 384x288 Kızılötesi Termal Modül 17um
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LFD330Z3 320x256 Çözünürlüklü, 30µm Piksel Aralığı ve Gaz Kaçağı Tespiti İçin 10mK NETD'ye Sahip Soğutmalı Kızılötesi Dedektör
| tip: | Soğutulmuş IR dedektörü |
|---|---|
| Teknoloji: | Kızılötesi |
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
Gaz Kaçağı Tespiti için 320x256/30µm Soğutmalı MWIR Kızılötesi Dedektörlü Optik Gaz Görüntüleme Kamerası
| Spektral Aralık: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
|---|---|
| Sensör: | IR Sensörü |
| Teknoloji: | Kızılötesi |
Ultra Net Termal Görüntüleme için 1280x1024/12μm Soğutmasız Kızılötesi Modül
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Kişisel Gece Görüşü için LWIR Soğutmasız 640x512 12μM Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
320x256 Çözünürlük 30µm Piksel Aralığı Optik Gaz Görüntüleme için 20mK NETD'li Soğutmalı IR Kamera Modülü
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| Tipik NETD: | 20mk (F1.5) |
Güvenli Sürüş için N-Driver384 Gece Görüşlü Kızılötesi Kamera Modülü 384x288
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

