Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
GAVIN330 MWIR Soğutmalı Kamera Modülleri 320x256 30μm Çeşitli Zoom Lens Seçenekleri
| Dedektör Çözünürlüğü: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Boyut: | 150x67x80mm |
| Yüksek Hassasiyet: | ≤10mK |
Hava termografisi için soğutulmamış UAV Termal Görüntüleme Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
AIoT Uygulamaları için USB 2.0 Arayüzlü 120×90/12μm Hafif Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Depolama Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
|---|---|
| termal görüntüleme sensörü: | 120x90/12μm |
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Çeşitli IR Lenslere Sahip VOx Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği Uzun Dalga
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
640x512 12μm Soğutmasız Kızılötesi Dedektör LWIR Kızılötesi Görüntüleme Sensörü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Termografik Kamera için VOx Soğutmasız Kızılötesi Dedektör 400x300
| Resolution: | 400x300 |
|---|---|
| Pixel Size: | 12μm |
| NETD: | <30mK |
Hızlı Entegrasyon için 640x512 12μm Kızılötesi Termal Kamera Modülü PLUG612R LWIR
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
120×90 Çözüm 12μm Piksel Boyutu Evrensel Kontrol Arayüzleri ile Soğutulmamış LWIR Termal Kamera Modülü
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
|---|---|
| Objektif (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
Güvenlik ve İzleme için Geniş Dizi FPA Termal Kamera Modülü 1280x1024 12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare Hızı: | 25 Hz |

