Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
Gofret Seviyesi Paketleme Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler LWIR Endüstriyel IR Sensör
| Tip: | Mikrobolometre |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 |
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |
Yükselmiş Cilt Sıcaklığı Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Tıbbi teşhis için LWIR Ateş Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
OEM MCT MWIR Yüksek çözünürlüklü soğutulmuş kamera modülü 1280x1024/12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
LWIR 400x300 Termal Görüntüleme Güvenlik Kamera Modülü Soğutmasız
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
| Kare oranı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Güvenlik Kamera Modülü 400x300
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
| Kare oranı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
PLUG612 Soğutmasız LWIR Kamera Çekirdeği 640x512 12μm, Net Termal Görüntüleme ile
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
100Hz kare hızı MWIR Isı Görüntüleme Modülü Soğutulmuş HgCdTe 640x512/15μm
| Tip: | Soğutmalı Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | MCT/HgCdTe |
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
Temiz Termal Görüntüleme LWIR Soğutulmamış Kamera Çekirdek PLUG612 640x512/12μm
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |

