Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
Endüstriyel Termografi LWIR Termal Kamera Modülü Soğutmasız 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Endüstriyel Termografi için 640x512 17μm Kızılötesi Termal Kamera Modülü Çekirdeği
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
GAVIN615B Kompakt Termal Kamera Çekirdeği 640x512 / 15μm MCT MWIR Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Mobil Terminal için Uygun Maliyetli Soğutmasız LWIR 256×192/12μm Termal Kamera Modülü
| Tip: | taşınabilir termal kamera |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
EYAS330 MWIR Soğutulmuş Kamera Modülleri Kızılötesi Kamera Çekirdek 320x256/30μm
| boyut: | 142x58,5x71 mm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mk |
Akıllı Ev için Soğutmasız LWIR Termal Kamera Modülü 256x192 12μM
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Sıcaklık aralığı: | -20℃~+150℃ (Özelleştirilebilir) |
Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız LWIR Termal Kamera Modülü 400x300 60Hz
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
1280x1024 12μm HD Termal Kamera Modülü Çekirdek Uzun Menzilli Algılama
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
| NETD: | ≤20mK |
COIN Mikro Termal Kamera Modülü Soğutmasız 256x192 Çözünürlük 12μm Piksel Boyutu
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Sıcaklık aralığı: | -20℃~+150℃ (Özelleştirilebilir) |
Yüksek Hassasiyetli Termal Kamera Çekirdek Soğutmalı Kamera Modülü 640x512 / 15μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |

